Casi Angeles CASIANGELES IN MACEDONIA

ana-sk posted on Aug 06, 2008 at 06:10PM
I REALLY WANT TO SEE THEM IN ALIVE,SO...THAT WILL BE NICE

Casi Angeles 52 replies

Click here to write a response...
Previous

Showing Replies 1-50 of 52

over a year ago ivanaaa said…
me 2 i love them
over a year ago bagi4ka said…
i wood like to see them too,casi angeles pls come in macedonia!
over a year ago noatal17 said…
hay. i love casi angeles. i want to see them too ! i love mariana esposito !
over a year ago s_agg said…
i'm sorry i did'n knew that there was a country with the name macedonia?
over a year ago 11-10-1996 said…
Im from Macedonia and i love Casi Angeles
over a year ago macus said…
can you(sara) give lali`s msn plis. my msn is temelkoska_marija@live.com
and I want to see casi angeles in macedonia
over a year ago Anastasija said…
me too i'm crazy aboat them
over a year ago ljupka said…
ja obozavam Mariana(lali)esposito.ako saka da se dopisuva so mene mojot msn e:ljupka _karafilova2hotmail.com a mojot a dokolku mojot skupe e ljuoka.karafilovska i neka ne se plasi znam spanski .ja pozdravuvam
over a year ago ljupka said…
haha bese smesno zarem ne
over a year ago ljupka said…
sepak seto toa bese greska
over a year ago ljupka said…
ja obozavam mariana esposito ako saka da se dopisuva so mene mojot msn e ljupka_karafilova@hotmail.com a mojot skupe e ljupka. karafilovska ja pozdravuvam mariana esposito.neka ne se plasi znam spanski!love you!love you!love you!love you!love you!
over a year ago jehona said…
heart
i am your bigest fan and i would like to talk with you my msn is jehonafejzulahu@hotmail.com i love you so much i dont know spanish but ido know english so if you ever want to talk you can talk to your number one fan.I Love You
over a year ago ana-sk said…
laugh
i dont like them anymore that much.And for those who dont know where is Macedonia:South europe,Balkan,middle Balkan.Neighbours:Serbia,Albania,Bulgaria,­And greece(i hate them.
25000 km2 2 milion people.Learn Geography.MACEDONIA THE BEST!!!!
over a year ago MATOKA said…
laugh
hahaha... im from israel (look it up) and casi angeles is coming here in 4 month or so...
the next month emilia and piter are coming here :P
over a year ago ana-sk said…
mischievous
so what? forget what i said.they suck.except barti,hustina and marcos
over a year ago Stella1995 said…
kiss
Im from Macedonia and i love Casi Angeles
over a year ago larabiagoti said…
kiss
oh kako bi gi ebela taCO i tijago ..ohhhhhhhhhhh stenkam
over a year ago HAZMIN said…
big smile
lele ama si kulturna-hehehe-od kade toa go nauci i plus si zensko-nemAS NIKAKVA KULTURA
over a year ago kalija said…
wink
i love themm!!! all of them are so good looking and nice i love SIMON and TACHO the most!
over a year ago ana-sk said…
laugh
so ako taka rekla?so ima vrska dali e masko ili zensko.ne toa do kultura.abe deca deca...loool ''od kade toa go nauci''...pa moze saka...so da praime koga se ubavi(ne mnogu)
over a year ago Aleksandar235 said…
Sara,please give me Mariana Esposito's msn.My msn is aleksandartasevski@live.com
over a year ago Marijanella said…
heart
Ola,it's me,Mariana Esposito! I don't know Macedonian but I know English,a litlle...so,who knows my adress tell it to me,and I will say that it's like that or no...cao.
over a year ago ana-sk said…
monkey
Yeah right! You think that we are stupid,haha.You dont speak Spanish too.Its HOLA,not OLA,bitch.Dont lie to the kids,they know you are not Mariana!
over a year ago -_-Jovana-_- said…
meh
I love Casi Angeles!!!!!!!! I wish they wold come here in Macedonia! But maybe they don't eaven know that there is a country named Macedonia!!!! Pleasee Casi Angeles come to Macedonia!!!! Please!!!!!!!!! I want to seee you all!!!!! ................ please, please, please.........................
over a year ago Dimovska said…
laugh
Hey:DI'm from Macedonia and I love Casi Angeles.Marihjanela my msn is tamar4e_slatkamala@hotmail.com
over a year ago CASIangeles2009 said…
heart
Im from Macedonia and i love Casi Angeles
over a year ago Aleksandar235 said…
ovaa Marijanella napisala deka e od spanija a taa e od argentina.I plus na spanski ne se pisuva Marijanella tuku Marianela .glupav lazgo nekoj i plus se pisuva na spanski chau a ne cao.Taa ili toj sto vika deka e mariana esposito ne e
over a year ago Veki4ka said…
kiss
Sakam da go doznaam msnto na Mariana esposito ..........koj go ima neka mi go kaze mojo msn e verica_miss_sr_mk@hotmail.com.............­.I love Marriana Essposito........I love Casi Angeles............link
over a year ago angela_m said…
meh
link
huhuuuuuu ne znaev deka "Teen Angels" i "Casi Angeles" bi mozele da dojdat. A ako dojdat odma ke se nacrtam 1 tamu.
A ovaa so ve laze deka e marijana esposito
glupacalink
over a year ago Emy6ka said…
smile
I FROM MACEDONIA.AND I LOVE LOOK CASIANGELES IN MACEDONIA.MY FAVOURIT FILM IS CASIANGELES
over a year ago Emy6ka said…
sad
I JAS SUM MNOGU TAZNA ZOSTO NE MOZA DA GO VIDAM TIMOT CASIANGELES VO MAKEDONIJA.
over a year ago Emy6ka said…
smile
MOZI DA DOBIJAM MSN OD:Maria Eugenia Suarez,Peter Lanzani,Mariana Espósito ,Gastón Dalmau,Nicolás Riero,Emilia Attias,Candela Vetrano.
over a year ago elena-salevska said…
heart
Ako nekoj ima msn od nekoj od Angeli neka mi dade. Pls. I love them
over a year ago elena-salevska said…
heart
Can some one give me a msn of some of the Casiangeles. I really like them. Mine e-mail address is elena.salevska@gmail.com. PS tell me if you need my msn.
over a year ago elena-salevska said…
heart
Koja e taa Sara so ima msn od Lali. Ako go ima neka mi go daj. Mojata e-mail adresa e elena.salevska@gmail.com
over a year ago similzy said…
Za zal ne veruvam deka nekoj ima msn od niv.
over a year ago blagoevska said…
smile
lele lele so lazenje niss ne se postignuva ti ne si prava mariana lali esposinto go imam nejziniot msn i znam spanski no edno vo koe sum sigurna e toa sto mariana esposinto,maria evgenia suarez emilia attias nikolas vaques nikolas riera peter lazani i nikoj drug od glumcite od casi angeles teen angeles ne se od spanija tuku sete se od argentina!!!!!!!!!!!link
over a year ago blagoevska said…
heart
sega se dopisuvam so lali no taa e vklu4ena na stranicata

WWW.CASIANGELES.COMlink
over a year ago sarche said…
zdravo jas sum Sara Todoroska imam 13 godimi ucam vo o.u. Rampo Levkata vo Prilep
over a year ago sarche said…
Jas sakam da gi zapoznaam licnostite od filmot "Casi Angeles" Najomileni licnosti od filmo Angeli mi se site i sakam da dobijam msn od Jazmin i Mar ako sakate moj msn eve:sara_todoroska@hotmail.com
over a year ago sarche said…
cool
kiss
over a year ago sarche said…
cloudy
toj so imam od licnostite od casi angeles filmot msn neko mi pisi:D:D:D:D:D:D:D:D:D
last edited over a year ago
over a year ago sarche said…
crying
I LOVE YOU CASI ANGELI NAJMNOGU
over a year ago Teon4e said…
kiss
Hey!I'm from Macedonia-Prilep!!!!!! I love Casi Angeles!!!!!!! :):)
Pls can someone give me msn of some of Casi Angeles!!! My msn is karelia_007@hotmail.com!!
over a year ago Teon4e said…
smile
Sara pls prifati me na MSN!!kisssss
over a year ago Teon4e said…
smile
Sara pls prifati me na MSN!!kisssss
over a year ago mawowudo said…
Can someone give me msn of some of Casi Angeles!PLEACE!My msn is macka-2008@hotmail.com
over a year ago blerona said…
heart
I love watching casi angeles and i wish too they could vome in Macedonia
ok now I need to go
BYE abd please come in macedonia
over a year ago blerona said…
kiss
I LOVE YOU MARIANA ESPOSITO AND JUAN PEDRO LANZANI I am your fans and I want you two to come in macedonia
over a year ago Emy6ka said…
sad
mojot msn e emilija_1996@hotmail.com